אודות פזצטא 

חברת פרפטרמינל הוראה בע”מ (prepterminal international) הוקמה בשנת 2014, ומאז החברה עוסקת בהכנה למבחני מיון פסיכוטכניים בזירה הבין לאומית. לחברה ניסיון מצטבר של מעל 40 קורסי הכנה לסוגי מבחנים ומיונים מגוונים ברחבי העולם, ואף עשרות אלפי תלמידים מרוצים ממדינות שונות, אשר עברו את תנאי הקבלה במבחנים השונים אליהם התכוננו בעזרת הקורסים המקוונים שלנו. חלק מהקורסים שלנו אף מכינים לקראת מבחני השמה מיוחדים ומאתגרים בחברות גדולות ומובילות בעולם כמו Amazon, Facebook ועוד הרבה.

המומחיות שלנו היא הכנה ובניית קורסים מקוונים, אשר כל תכליתם היא הכנה בצורה המיטבית והמדויקת ביותר למבחני אישיות ומבחנים פסיכוטכניים מגוונים.

קיימת אצלנו מערכת למידה מיוחדת ומתקדמת אשר מספקת מקבצי תרגול שונים ומגוונים, מאגר מידע גדול ורלוונטי בנושאים שונים, כאשר על כל תרגול ניתן לקבל משוב מיידי, איכותי ומפורט בהתאם לרמה האישית של כל תלמיד. כל זאת ועוד פתרונות יצירתיים ופשוטים לשאלות מסובכות ומרכבות במגוון תחומים. 

הרעיון לבניית הקורס פזצטא – הכנה לצו ראשון נעשה על ידי עזרה שוטפת של מספר מאבחנות ומראיינות פסיכוטכניות, בעלות ידע רב, אשר מכירות את כל תהליכי המיון והגיוס בכלל, ואת תהליכי הצו ראשון בפרט. אותן מאבחנות מכירות את כל סוגי השאלות במבחן הדפ”ר על בוריו – סוגי פתרונות מהירים, “מלכודות” זמן שחוזרות על עצמן במהלך המבחן, תצורת הניהול של תחנת הראיון האישי ועוד. 

אנו יכולים להבטיח לכם כי החומר הנלמד בקורס ההכנה הינו עדכני ביותר, ואכן מתעדכן באופן שוטף. נוסיף ונאמר כי החומר הנלמד בקורס הינו מועבר בשיטות הלמידה המהירות והיעילות ביותר, וזאת באמצעות סרטוני וידאו ומבחני סימולציה, אשר מדמים את המבחן בצורה הטובה ביותר.

כמו כן, קיים אצלנו מדריך מיוחד אשר יכין אתכם מבעוד מועד לקראת תחנת הראיון האישי אשר מתקיימת ביום המיון. ההמלצות והטיפים הרשומים שם הם בהחלט ברי יישום, ומומלץ לבצע אותם בהקדם, טרם הגעתכם לצו ראשון. למעשה מדריך זה מבטל את הצורך שלכם בשיעורים פרטיים והכנה נוספת לקראת התחנה, מכל מיני אתרים שונים אשר מנסים למכור לכם הכנה ללא ערך אמיתי ואמין.

אנו מזמינים אתכם לבקר באתרינו הבינ”ל, להסתכל ולהתרשם דרך – www.prepterminal.com | www.wonderlictestprep.com הצוות שלנו מורכב ממורים לפסיכומטרי ו GMAT וכותבי מבחנים (Psychometricians